Nasz żłobek znajduję się w Krakowie przy ul. Sanockiej 2, od przeszło 30 lat nieprzerwanie dbając o wszechstronny rozwój oraz bezpieczeństwo maluchów.

Placówka w tym momencie dysponuje 105 miejscami dla dzieci od ukończenia 20 tygodnia do 3 roku życia i czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30 do 17:00.

Poprzez modernizację budynku oraz wprowadzanie nowych rozwiązań, nieustannie chcemy zwiększać komfort pobytu naszych wychowanków, jak i pracującego w żłobku personelu.

Nasze dzieci przebywają w 4 grupach wiekowych. Grupy II, III i IV składają się z przestronnych sal zabaw, sypialni, jadalni, łazienek oraz szatni, w których każde dziecko znajdzie własną kolorową szafkę na ubranka. Grupa II posiada również taras, z którego korzystają również dzieciaczki z grupy I.

Grupa I została uruchomiona w grudniu 2014 dzięki wsparciu Gminy oraz rządowemu programowi MALUCH. Jest ona przystosowana do potrzeb najmłodszych dzieci przebywających w naszej placówce.

Ważnym miejscem dla naszych dzieci jest ogród i plac zabaw, do którego zabieramy dzieciaczki, gdy tylko pozwala nam na to aura. Plac zabaw jest ogrodzony i dostępny tylko dla dzieci uczęszczających do naszej placówki.

W naszej placówce funkcjonuje również pralnia, w której na bieżąco prane są śliniaczki, bielizna pościelowa oraz kocyki używane przez maluchy.

Żłobek dysponuje także własną kuchnią, zaprojektowaną i wyposażoną zgodnie z obowiązującymi wymaganiami oraz standardami, gdzie codziennie przygotowywane są zdrowe posiłki uwzględniające potrzeby żywieniowe małych dzieci.