W skład personelu Żłobka wchodzą:

Pielęgniarki, pedagodzy oraz wykwalifikowane opiekunki dziecięce, które dzięki swojemu doświadczeniu zapewniają troskliwą i pełną życzliwości opiekę maluszkom przebywającym w naszej placówce.
Oprócz głów pełnych pomysłów na nowe zajęcia i aktywizację maluchów by rozwijały się twórczo i kreatywnie, "ciocie" w naszym Żłobku mają też ogromne serca, których zawartością dzielą się z Waszymi dziećmi, wspierając je i pomagając im w procesie rozwoju emocjonalnego, jak i społecznego.

Nad porządkiem w Żłobku czuwają Panie pokojowe, które również pomagają maluszkom w czynnościach dnia codziennego tak jak, ubieranie się, toaleta czy pomoc przy posiłkach.

Do zadań Pani intendent należy zaopatrywanie żłobek w świeże i najwyższej jakości produkty, z których dwie Panie kucharki przygotowują smaczne i zdrowe posiłki dla naszych wychowanków.

Żłobkową kadrę stanowi także Pan zajmujący się porządkiem wokół budynku oraz ogrodem, natomiast nad sprawnością żłobkowych mebli i wszelakich sprzętów czuwa Pan konserwator.

W naszym gronie znajduje się również Pan od płac oraz Pani księgowa, która skrupulatnie liczy, kalkuluje i planuje, pilnując wpłat oraz wszystkich żłobkowych wydatków.

Nad wszystkim czuwa Pani dyrektor.